Elizabeth in Paris

Üsna hiljuti viisin ellu juba aastaid peas keerelnud mõtte ja külastasin Pariisi. Ühendasin töö puhkusega ning kohtasin palju ägedaid eestlaseid, kes selles linnas elavad või ajutiselt peatuvad. Erinevalt kõikidest teistest, keda päevavalguses pildistasin (peamiselt pered), otsustasime Elizabethiga võtta pildistamiseks veidi teise suuna – öine tuledes Pariis.
Elizabeth pakkus välja Montmartre linnaosa. See, kuhu jõudsime, oli just täpselt selline nagu olin enda peas eelnevalt ette kujutanud.
Kohalikud hoiatasid, et tegu on Pariisi kõige ohtlikuma linnaosaga ja ilmselt oli neil ka õigus. Seevastu oli kohe kindlasti tegu kõige autentsema linnaosaga. Pariis on otsast otsani täis suuri maailmakuulsaid ajaloolisi kujusid, losse ja kirikuid – imeline linn.
Ükski neist ehitistest ei jätnud mulle aga nii sooja ja ehedat muljet kui pisikesed Montmartre tänavad. Vanad armsad kulunud restoranid eheda Prantsuse muusikaga ja kohalikud happy-go-lucky hipid baarides. Täpselt nagu vanades filmides.

Pariisist oleks rääkida palju, aga praegu lasen teil hoopis vaadata imeilusat Elizabethi vägagi inspireerivas keskkonnas.
NB! Kogu seeria on pildistatud ilma välguta, olemasolevaid valgusallikaid kasutades.

***

Just visited amazing Paris. During the visit, I met many awsome people.
With Elizabeth, we made a trip to Montmartre. The little streets and city lights were just the way I had imagined them in my head.
They say it is most dangerous part of Paris. I bet it is. But this is most definitely part of the city where you FEEL true authentic Paris.
Paris is full of famous statues and churches. But nothing compares to these little streets, old restaurants and happy people up there.
eliz01 eliz02 eliz03 eliz04 eliz05 eliz06 eliz07 eliz08 eliz09 eliz10 eliz11 eliz12 eliz13 eliz14 eliz15 eliz16 eliz17

eliz19
eliz20eliz18
Camera: Nikon D600
Lens: Sigma 35mm f1.4 ART
Flash: no flash

Tags: Montmartre, Paris, citylights, no flash, portrait, fotograaf, Moulin Rouge, portreefotograaf, destination photography.Leave a Reply

More in Naine (1 of 23 articles)